75 jaar GO: Introductie Functioneel Ontwerp
Cursus van een dagdeel in het kader van 75 jaar GO waarin u leert hoe u een Functioneel Ontwerp moet lezen, en maakt u kennis met de basisvaardigheden voor het zelf opstellen van een Funtioneel Ontwerp.
Wanneer u betrokken bent bij de informatievoorziening binnen een organisatie, bent u ongetwijfeld de term 'Functioneel Ontwerp' tegengekomen. Tijdens deze korte introductie leert u, wat een Functioneel Ontwerp (FO) is en wat het doel is van zo'n FO. Daarnaast zult u zelf een simpel FO leren maken. Misschien smaakt deze korte introductie op het FO naar meer: er zijn diverse cursussen bij de GO, waar het FO uitgebreider aan bod komt.
Resultaat
Na afloop van de cursus/module weet u, wat een FO is, kunt u zelf een eenvoudig FO opstellen.
Doelgroep
De cursus/module is bedoeld voor iedereen die binnen een bedrijf of organisatie met informatievoorziening te maken heeft.
Inhoud
Tijdens de cursus komen de volgende aspecten aan de orde:
- Inleiding
- wat is een Functioneel Ontwerp (relatie met Functioneel Beheer)
- Structuur van een FO
- Introductie van een aantal instrumenten voor het maken van een FO
- Zelf aan de slag
- een eenvoudig FO opstellen
Studiebelasting
Er is geen voorbereiding nodig.
Certificaat
Na afloop ontvangt u een verklaring van deelname.
Bijzonderheden
Deze cursus is onderdeel van het '75 jaar GO' jubileum programma